Sektörde 16.Yılımız

2000 Yılından itibaren yüzlerce şirket, kurum ve marka için; web tasarım, mobil uygulamalar (Android & IOS), web programlama (özel yazılımlar), internet danışmanlığı, e-ticaret sitesi alt yapıları, sosyal medya pazarlama yöntemi, alan adı ve web alanı barındırma, içerik geliştirme ve internet reklamcılığı gibi bir çok farklı konuda hizmet verdik.

Yazar: Super User
Gösterim: 1325

 

Kartvizit Paket Fiyatı 100 tl. + KDV

Kartvizit tarzı web sitesi kampanyası alan adı, web alanı ve tek sayfa sadece 100,00 TL + KDV

 

Kampanyanın amacı müşterilerimize internet ortamında yer açmak ve sanal iletişime teşvik etmektir. Kampanya sadece tek sayfadan oluşan tanıtım sayfası olacaktır. Sayfa içerisinde flash menü ya da başlık kullanılmayacaktır. Kampanya bir seneliktir. Kampanya bitiminde alan adı ve seçilecek olan web paketinin o anki fiyatları geçerli olacaktır. Kampanya detayları ve örnek web siteleri aşağıda belirtilmiştir.

 

Alan Adı

Kampanyamız com, biz, info, org, net, ya da name uzantılı alan adı alımları için geçerlidir.

Web Alanı

Standart Paket'imiz bu kampanyaya dahildir. Paket içerisinde 250MB Web Alanı ve 10 Adet E-Posta bulunmaktadır. Standart Paket ile ilgili detaylara Web Alanı Paketleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tek Sayfa

Hazırlanacak sayfa tanıtım amaçlıdır. Sayfa içerisinde iletişim bilgileri ve firma kısa tanıtımı olacaktır. Resim olarak sadece firma logosu kullanılabilecektir. Bize ulaştırılacak olan bilgiler kullanılacaktır.

 

BURSA WEB TASARIM FİRMALARI, BURSA WEB TASARIM,